Free ebooks Library zlibrary project

FIFA yurtimiz mezbonlik qiladigan Futzal boʻyicha Jahon chempionati oʻyinlarining boshlanish vaqtlarini eʼlon qildi.

“A” guruhi

14-sentyabr | 17:30
Paragvay — Kosta-Rika
Humo Arena, Toshkent

14-sentyabr | 20:00
Oʻzbekiston – Niderlandiya
Humo Arena, Toshkent

17-sentyabr | 17:30
Kosta-Rika – Niderlandiya
Humo Arena, Toshkent

17-sentyabr | 20:00
Oʻzbekiston — Paragvay
Humo Arena, Toshkent

20-sentyabr | 20:00
Kosta-Rika – Oʻzbekiston
Humo Arena, Toshkent

20-sentyabr | 20:00
Niderlandiya — Paragvay
Buxoro universal sport majmuasi, Buxoro

“B” guruhi

14-sentyabr | 15:00
Xorvatiya – Tailand
Buxoro universal sport majmuasi

14-sentyabr | 17:30
Braziliya — Kuba
Buxoro universal sport majmuasi

17-sentyabr | 17:30
Tailand — Kuba
Buxoro universal sport majmuasi

17-sentyabr | 20:00
Braziliya — Xorvatiya
Buxoro universal sport majmuasi

20-sentyabr | 17:30
Kuba — Xorvatiya
Humo Arena, Toshkent

20-sentyabr | 17:30
Tailand — Braziliya
Buxoro universal sport majmuasi

“C” guruhi

15-sentyabr | 17:30
Afgʻoniston — Angola
Humo Arena, Toshkent

15-sentyabr | 20:00
Argentina — Ukraina
Humo Arena, Toshkent

18-sentyabr | 17:30
Angola — Ukraina
Humo Arena, Toshkent

18-sentyabr | 20:00
Argentina — Afgʻoniston
Humo Arena, Toshkent

21-sentyabr
Angola — Argentina | 20:00
Humo Arena, Toshkent

21-sentyabr | 20:00
Ukraina — Afgʻoniston
Andijon universal sport majmuasi

“D” guruhi

15-sentyabr
Yangi Zelandiya — Liviya | 15:00
Andijon universal sport majmuasi

15-sentyabr | 17:30
Ispaniya — Qozogʻiston
Andijon universal sport majmuasi

18-sentyabr | 17:30
Liviya — Qozogʻiston
Andijon universal sport majmuasi

18-sentyabr | 20:00
Ispaniya — Yangi Zelandiya
Andijon universal sport majmuasi

21-sentyabr | 17:30
Qozogʻiston — Yangi Zelandiya
Humo Arena, Toshkent

21-sentyabr | 17:30
Liviya — Ispaniya
Andijon universal sport majmuasi

“E” guruhi

16-sentyabr | 17:30
Portugaliya — Panama
Humo Arena, Toshkent

16-sentyabr | 20:00
Tojikiston — Marokash
Humo Arena, Toshkent

19-sentyabr | 17:30
Marokash — Panama
Humo Arena, Toshkent

19-sentyabr | 20:00
Portugaliya – Tojikiston
Humo Arena, Toshkent

22-sentyabr | 17:30
Marokash – Portugaliya
Humo Arena, Toshkent

22-sentyabr | 17:30
Panama — Tojikiston
Buxoro universal sport majmuasi, Buxoro

“F” guruhi

16-sentyabr | 17:30
Eron — Venesuela
Buxoro universal sport majmuasi

16-sentyabr | 20:00
Gvatemala – Fransiya
Buxoro universal sport majmuasi

19-sentyabr | 17:30
Eron — Gvatemala
Buxoro universal sport majmuasi

19-sentyabr | 20:00
Fransiya — Venesuela
Buxoro universal sport majmuasi

22-sentyabr | 20:00
Fransiya — Eron
Buxoro universal sport majmuasi

22-sentyabr | 20:00
Venesuela — Gvatemala
Humo Arena, Toshkent

1/8 final

37-o‘yin
24-sentyabr | 17:30
“B” guruhi gʻolibi – “A”, “C” yoki “D” guruhidan uchinchi oʻrinni egallagan jamoa
Buxoro universal sport majmuasi

38-o‘yin
24-sentyabr | 20:00
“A” guruhi ikkinchi oʻrin – “C” guruhi ikkinchi oʻrin
Humo Arena, Toshkent

39-o‘yin
25-sentyabr | 17:30
“D” guruhi gʻolibi – “B”, “E” yoki “F” uchinchi oʻrinni egallagan jamoa
Andijon universal sport majmuasi

40-o‘yin
25-sentyabr | 20:00
“A” guruhi gʻolibi – “C”, “D” yoki “E” guruhidan uchinchi oʻrinni egallagan jamoa
Humo Arena, Toshkent

41-o‘yin
26-sentyabr | 17:30
“F” guruhi gʻolibi – “E” guruhi ikkinchi oʻrinni egallagan jamoa
Buxoro universal sport majmuasi

42-o‘yin
26-sentyabr | 20:00
“E” guruhi gʻolibi – “D” guruhi gʻolibi
Andijon universal sport majmuasi

43-o‘yin
27-sentyabr | 17:30
“B” guruhi ikkinchi oʻrni – “F” guruhi ikkinchi oʻrni
Buxoro universal sport majmuasi

44-o‘yin
27-sentyabr | 20:00
“C” guruhi gʻolibi – “A”, “B” yoki “F” guruhidan uchinchi oʻrinni egallagan jamoa
Humo Arena, Toshkent

Chorak final

45-o‘yin
29-sentyabr | 17:30
37-o‘yin g‘olibi – 41-o‘yin g‘olibi
Buxoro universal sport majmuasi

46-o‘yin
29-sentyabr | 20:00
38-o‘yin g‘olibi – 39-o‘yin g‘olibi
Humo Arena, Toshkent

47-o‘yin
30-sentyabr | 17:30
43-o‘yin g‘olibi – 40-o‘yin g‘olibi
Buxoro universal sport majmuasi

48-o‘yin
30-sentyabr | 20:00
42-o‘yin g‘olibi – 44-o‘yin g‘olibi
Humo Arena, Toshkent

Yarim final

49-o‘yin
2-oktyabr | 20:00
46-o‘yin g‘olibi – 45-o‘yin g‘olibi
Humo Arena, Toshkent

50-o‘yin
3-oktyabr | 20:00
48-o‘yin g‘olibi – 47-o‘yin g‘olibi
Humo Arena, Toshkent

Uchinchi oʻrin uchun oʻyin
6-oktyabr | 17:30
Humo Arena, Toshkent

Final
6-oktyabr | 20:00
Humo Arena, Toshkent

*  Barcha uchrashuvlar Toshkent vaqti bilan ko’rsatilgan