Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси “CAFA U-23 Women Championship-2019” мусобақасида иштирок этади

  • Терма жамоалар
  • 15-11-2019
  • 661

20-29 ноябр кунлари Тожикистонда “CAFA U-23 Women Championship-2019” мусобақаси бўлиб ўтади. Унда Ўзбекистон, Афғонистон, Эрон, Қирғизистон, Тожикистон ҳамда Туркманистон олимпия терма жамоалари иштирок этади.

Мусобақа доирасидан ўрин олган учрашувлар “Ҳисор” ва Душанбедаги “Марказий” ўйингоҳларда бўлиб ўтади. 

 

“CAFA U-23 Women Championship-2019”

22 ноябр (жума)

Ўзбекистон – Қирғизистон

14:00 | “Ҳисор” стадиони

 

23 ноябр (шанба)

Ўзбекистон – Афғонистон

14:00 | “Марказий” стадион

 

25 ноябр (душанба)

Туркманистон – Ўзбекистон

17:00 | “Марказий” стадион

 

26 ноябр (сешанба)

Ўзбекистон – Эрон

14:00 | “Ҳисор” стадиони

 

28 ноябр (пайшанба)

Тожикистон – Ўзбекистон

14:00 | “Ҳисор” стадиони

 

Мусобақада Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси билан бир қаторда Кристина Борисова, Хайринисо Эркинова ва Розиябону Юсупова каби ҳакамларимиз ҳам иштирок этади.

Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоасининг мазкур турнирда иштирок этадиган таркиби:

 

Исм-фамилия

Туғилган сана

Клуб

Амплуа

1.       

Тиловова Лайло

08.03.1997

«Севинч»

Дарвозабон

2.       

Жонимқулова Мафтуна

26.07.1999

«Севинч»

Дарвозабон

3.       

Шодиева Лайло

26.03.2000

«Севинч»

Ҳимоячи

4.       

Ҳусниддинова Солиха

22.01.1998

«Бунёдкор»

Ҳимоячи

5.       

Ганчева Хусния

21.11.2000

«Шўртан»

Ҳимоячи

6.       

Илашева Ўғилой

17.02.1997

«АГМК»

Ҳимоячи

7.       

Шойимова Мафтуна

01.01.1999

«Севинч»

Ҳимоячи

8.       

Эркинова Диёра

01.12.2002

«Металлург»

Ҳимоячи

9.       

Нозимова Дилдора

03.11.1997

«Металлург»

Ярим ҳимоячи

10.   

Зарипова Камила

19.11.1998

«АГМК»

Ярим ҳимоячи

11.   

Бурхонова Малика

22.02.1999

«Севинч»

Ярим ҳимоячи

12.   

Зоирова Умида

22.04.1998

«Бунёдкор»

Ярим ҳимоячи

13.   

Дадажонова Нелуфар

17.09.1997

«Навбаҳор»

Ярим ҳимоячи

14.   

Зайнитдинова Шахризода

21.09.2002

«Металлург»

Ярим ҳимоячи

15.   

Эргашева Нозимахон

23.01.2001

«Бунёдкор»

Ярим ҳимоячи

16.   

Хабибуллаева Диёрахон

15.09.1999

«Сўғдиёна»

Ҳужумчи

17.   

Рашидова Тожинисохон

17.02.2002

«Бунёдкор»

Ҳужумчи

18.   

Қудратова Нилуфар

05.06.1997

«Севинч»

Ҳужумчи

Обуна бўлинг: Telegram kanalimiz: @FAUzbekistan